Skip to main content

O nás

Kerala Supermarket je najväčší a najlepší ázijský, africký a latinskoamerický obchod s potravinami v Rakúsku. Kerala Supermarket je obchod ktorý napĺňa regále s viac ako 3 000 položkami a je hrdý na širokú škálu exotických potravinárskych výrobkov z celého sveta. Medzi špeciality Kerala Supermarketu patria rôzne odrody ryže, exotické omáčky, exotické nápoje, dovážaná čerstvá zelenina a ovocie, kozmetika, ajurvédske výrobky, hranolky, občerstvenie a mnoho ďalších vecí.

Kerala Supermarket tiež nesie vynikajúci sortiment dovážaných rýb vyhovujúcich všetkým medzinárodným vkusom. Náš exkluzívny sortiment výrobkov bol vyvinutý a rozšírený v priebehu rokov a v mnohých prípadoch na základe požiadaviek našich medzinárodných zákazníkov.
Podarilo sa nám sprístupniť špeciálne výrobky z domácich krajín našich zákazníkov. Máme tiež veľmi významné a vysoko cenené percento slovenských a zahraničných zákazníkov, ktorých kulinárske záujmy sa rozšírili vďaka ich rozsiahlemu medzinárodnému cestovaniu. Sortiment exotických výrobkov na celom svete v supermarkete Kerala v súčasnosti presahuje 3 000 kategórií a je skutočne ťažké nájsť tak širokú škálu medzinárodných predmetov pod jednou strechou kdekoľvek na svete!

Nice to meet you